דבר היו"ר

וידה הוקמה על ידי נחמיה מורגנשטרן ז״ל, בן למשפחת רוקחים ותיקה בירושלים. את הבסיס לאמולסיות "וידה" גילה כאשר נחשף למסורת תימנית שהצביעה על תמציות של מספר צמחים כמסייעים לבעיות בתחומים שונים הקשורים לגבר ולאישה. 

 נחמיה מורגנשטרן, חקר ובדק בספרות המדעית אודות צמחי המרפא וסגולותיהם, עד שהרכיב רשימה של כ-30 רכיבים שהוכחו במחקרים כמאזנים גופנית והורמונלית. בשנת 2011 נרשמה פריצת דרך. הוא הצליח לפתח, תחת הדרכתם הצמודה של אנשי מדע בתחום הפרמקולוגיה והטוקסיקולוגיה, את המוצרים של וידה, המסייעים לגוף באיזון המערכת ההורמונלית ובכך מעניקים לו את היכולת לתקן בעצמו את שורש הבעיה.

חברת וידה מקדמת, ערכים וחזון המבוססים על ערכי המשפחה, כבוד לכל אדם, שותפות אמת עם הספקים שלנו ומעל לכל, נאמנות ודאגה ללקוחותינו ולצרכיהם. אנו מעריכים את הבחירה שלכם במוצרי וידה פעם אחר פעם. היא נותנת לנו הנעה להמשיך להצליח.

אנו מחויבים להמשיך ולהשתפר, ובעולם תחרותי, טכנולוגי ומהיר מאי פעם, להמשיך לצמוח במקביל למתן מענה יום יומי ללקוחותינו. באופן אישי, אני מזמין אתכם לפנות אלינו בכל עניין ובכל נושא, באמצעות אתר האינטרנט, עמודי הפייסבוק ומוקד שירות הלקוחות. אנחנו כאן בשבילכם.

אנו רואים את עצמנו מחויבים למימוש חזונו של אבי, נחמיה מורגנשטרן ז״ל: ״וידה נועדה לעזור לכל אדם באשר הוא״.

בברכה, אבי מורגנשטרן.
יו"ר וידה – מדע טבע חיים